Eurofasteners

C-tuotepalvelut

Ota yhteyttä

Verkkolaskut

Eurofasteners Oy: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003723692986. PDF-laskut sähköpostiosoitteeseen: Eurofasteners-Oy.FI.P.202187-0.idf3@pdfinbound.com Eurofasteners OÜ: Apix Messaging Oy, tunnus 003723327487, Verkkolaskutusosoite 12691742. PDF-laskut sähköpostiosoitteeseen: eurofastenersou@skannaus.apix.fi

Y-tunnus: Eurofasteners Oy 2369298-6 Eurofasteners OÜ VAT-numero EE101733399


Eurofasteners Oy

Myynti

Jarno Kontia

Jarno Kontia

Toimitusjohtaja

Eurofasteners Oy

+358 45 256 2240

jarno.kontia@eurofasteners.fi

Jorma Rantala

Jorma Rantala

Avainasiakaspäällikkö

Suomi

Eurofasteners Oy

+358 44 901 9033

jorma.rantala@eurofasteners.fi

Keijo Ollilainen

Keijo Ollilainen

Myynti

Suomi

Eurofasteners Oy

+358 40 674 0218

keijo.ollilainen@eurofasteners.fi

Asiakaspalvelu

Mika Saarikoski

Mika Saarikoski

Asiakaspalvelu

Suomi

Eurofasteners Oy

+358 400 225 426

mika.saarikoski@eurofasteners.fi

Hankinta

Valerij Fedotov

Valerij Fedotov

Osto

Suomi

Eurofasteners Oy

+358 400 152 900

valerij.fedotov@eurofasteners.fi

Talous

Eveliina Kilpala

Eveliina Kilpala

Aulapalveluvastaava, kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Eurofasteners Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 508

eveliina.kilpala@masino.fi