Masino Welding Oy

Hitsaustekniikka

Ota yhteyttä

Verkkolaskut

OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003702824257. PDF-laskut sähköpostiosoitteeseen: Masino-Welding-Oy.FI.P.125027-3@docinbound.com

Y-tunnus: 0282425-7


Henkilöstö

Pasi Hiltunen

Pasi Hiltunen

Myyntijohtaja, IWE

Masino Welding Oy

+358 10 8345 750

pasi.hiltunen@masino.fi

Teemu Hallamaa

Teemu Hallamaa

Aluemyyntipäällikkö, IWS

Pirkanmaa, Satakunta, Varsinais-Suomi

Masino Welding Oy

+358 10 8345 756

teemu.hallamaa@masino.fi

Jari Hannila

Jari Hannila

Aluemyyntipäällikkö, IWS

Pohjanmaa, Pohjois-Suomi

Masino Welding Oy

+358 10 8345 759

jari.hannila@masino.fi

Seppo Rantala

Seppo Rantala

Aluemyyntipäällikkö, IWS

Etelä- ja Itä-Suomi

Masino Welding Oy

+358 10 8345 755

seppo.rantala@masino.fi

Arto Kekkonen

Arto Kekkonen

Tuotepäällikkö

GasiQ kaasu- ja hitsaustarvikkeet

Masino Welding Oy

+358 10 8345 760

arto.kekkonen@masino.fi

Mikko Rannikko

Mikko Rannikko

Teknologia-asiantuntija, IWS

Masino Welding Oy

+358 10 8345 751

mikko.rannikko@masino.fi

person-placeholder

Kristiina Hoffrén

Kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Masino Industry Oy ja Masino Welding Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 533

kristiina.hoffren@masino.fi