Masino Group Oy

Masino Group -konsernin emoyhtiö

Ota yhteyttä

Verkkolaskut

OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003707150319. PDF-laskut sähköpostiosoitteeseen: Masino-Group-Oy.FI.P.125021-6@docinbound.com

Y-tunnus: 0715031-9

Henkilöstö

Mikko Pietarinen

Mikko Pietarinen

Konsernin toimitusjohtaja

Masino Group Oy

+358 10 8345 502

mikko.pietarinen@masino.fi

Mika Verronen

Mika Verronen

Talous- ja rahoitusjohtaja

Masino Group Oy

+358 10 8345 531

mika.verronen@masino.fi

Irene Suorsa

Irene Suorsa

Laskentapäällikkö

Masino Group Oy:n kirjanpito

Masino Group Oy

+358 10 8345 534

irene.suorsa@masino.fi

person-placeholder

Kristiina Hoffrén

Kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Masino Industry Oy ja Masino Welding Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 533

kristiina.hoffren@masino.fi

Heta Huhtamaki

Heta Huhtamäki

Kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Masino-Konaflex Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 774

heta.huhtamaki@masino.fi

Satu Jokinen

Satu Jokinen

Kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Masino Fastening Oy ja Suomen TPP Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 543

satu.jokinen@masino.fi

Eveliina Kilpala

Eveliina Kilpala

Aulapalveluvastaava, kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Eurofasteners Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 508

eveliina.kilpala@masino.fi

Hanne Tuomainen

Hanne Tuomainen

Kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Masino Oy ja Sejo Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 535

hanne.tuomainen@masino.fi

Tiina Salo

Tiina Salo

Henkilöstöpäällikkö

Masino Group Oy

+358 10 8345 558

tiina.salo@masino.fi

Tii Möltsi-Haapaniitty

Tii Möltsi-Haapaniitty

Henkilöstöasiantuntija

Masino Group Oy

+358 10 8345 541

tii.moltsi@masino.fi

Miikka Varhelahti

Miikka Varhelahti

Laatu- ja logistiikkapäällikkö

Masino Group Oy

+358 10 8345 505

miikka.varhelahti@masino.fi

Antti Porvali

Antti Porvali

Varastopäällikkö

Masino Group Oy

+358 10 8345 540

antti.porvali@masino.fi

Jatta Pyhäjoki

Jatta Pyhäjoki

Markkinointijohtaja

Masino Group Oy

+358 10 8345 557

jatta.pyhajoki@masino.fi

Eero Haavisto

Eero Haavisto

Verkkokauppapäällikkö

Masino Group Oy

+358 10 8345 560

eero.haavisto@masino.fi

Lisa Hasselgren

Lisa Hasselgren

AD

Masino Group Oy

+358 10 8345 556

lisa.hasselgren@masino.fi

Marja Rautala

Marja Rautala

Markkinointisuunnittelija

Masino Group Oy

+358 10 8345 563

marja.rautala@masino.fi

Ville Taskila

Ville Taskila

IT-päällikkö

Masino Group Oy

+358 10 8345 559

ville.taskila@masino.fi

Päivi Vanttaja

Päivi Vanttaja

Senior System Specialist

Masino Group Oy

+358 10 8345 544

paivi.vanttaja@masino.fi

Miika Sundberg

Miika Sundberg

Järjestelmäasiantuntija

Masino Group Oy

+358 10 8345 565

miika.sundberg@masino.fi