Masino Oy

Pumput, puhaltimet, turbiinit sekä teollisuushuolto

Ota yhteyttä

Verkkolaskut

OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003701113752. PDF-laskut sähköpostiosoitteeseen: Masino-Oy.FI.P.125029-9@docinbound.com

Y-tunnus: 0111375-2


Henkilöstö

Michael_Turtscher

Michael Türtscher

Myyntijohtaja

Masino Oy

+358 10 8345 527

michael.turtscher@masino.fi

Niina_Levanen

Niina Levänen

Asiakaspalvelupäällikkö

Masino Oy

+358 10 8345 521

niina.levanen@masino.fi

Toni Hevonoja

Toni Hevonoja

Myynti- ja huoltoinsinööri

Masino Oy

+358 10 8345 514

toni.hevonoja@masino.fi

Marko Kaunisaho

Marko Kaunisaho

Tuotepäällikkö

Masino Oy

+358 10 8345 513

marko.kaunisaho@masino.fi

Marjo Rämä

Marjo Rämä

Tuotepäällikkö

Masino Oy

+358 10 8345 530

marjo.rama@masino.fi

Jukka Taipalus

Jukka Taipalus

Myynti-insinööri

Masino Oy

+358 10 8345 538

jukka.taipalus@masino.fi

Mikko Valkki

Mikko Valkki

Jälkimarkkinointipäällikkö

Masino Oy

+358 10 8345 528

mikko.valkki@masino.fi

Ari Kettunen

Ari Kettunen

Huoltojohtaja

Masino Oy

+358 10 8345 515

ari.kettunen@masino.fi

Kari Laitinen

Kari Laitinen

Huoltopäällikkö

Masino Oy

+358 10 8345 516

kari.laitinen@masino.fi

Olli Kuuluvainen

Olli Kuuluvainen

Supervisor

Masino Oy

+358 10 8345 511

olli.kuuluvainen@masino.fi

Jon Sundström

Jon Sundström

Supervisor

Masino Oy

+358 10 8345 526

jon.sundstrom@masino.fi

Aki Liekkinen

Aki Liekkinen

Supervisor

Masino Oy

+358 10 8345 517

aki.liekkinen@masino.fi

Harri Kallio

Harri Kallio

Supervisor

Masino Oy

+358 10 8345 529

harri.kallio@masino.fi

Olli Putkonen

Olli Putkonen

Projektipäällikkö

Masino Oy

+358 10 8345 510

olli.putkonen@masino.fi

Kim Montonen

Kim Montonen

Turbiinimestari

Masino Oy

+358 10 8345 518

kim.montonen@masino.fi

Kalle Kinnari

Kalle Kinnari

Turbiinimestari, projektit

Masino Oy

+358 10 8345 519

kalle.kinnari@masino.fi

Kari Saukkonen henkilökuva

Kari Saukkonen

Supervisor

Masino Oy

+358 10 8345 545

kari.saukkonen@masino.fi

Heikki Kvist

Heikki Kvist

Korjaamovastaava

Masino Oy

+358 10 8345 525

heikki.kvist@masino.fi

Jarmo Utriainen

Jarmo Utriainen

Koneasentaja

Masino Oy

+358 10 8345 524

jarmo.utriainen@masino.fi

Hanne Tuomainen

Hanne Tuomainen

Kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Masino Oy ja Sejo Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 535

hanne.tuomainen@masino.fi